Folie przeciwsłoneczne 3M – Warszawa, Gdańsk

Folie przeciwsłoneczne 3M™ przeznaczone są do ochrony wnętrza przed światłem słonecznym. Ich zadaniem jest odbijanie promieni słonecznych przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej przejrzystości optycznej. Doskonale chronią wnętrze przed promieniowaniem UV oraz zapobiegają przenikaniu ciepła przez szyby, co sprzyja wydajności systemów klimatyzacyjnych. Jednocześnie minimalizują efekt oślepienia oraz sprzyjają równomiernej dystrybucji światła dziennego w pomieszczeniu.

Korzyści z zastosowania folii przeciwsłonecznych 3M™

Niższe koszty za energię elektryczną

Folie przeciwsłoneczne 3M™ to doskonałe rozwiązanie dla obiektów posiadających duże połacie przeszkleń i narażonych na nadmierne nasłonecznienie. Dzięki blokowaniu przepuszczania ciepła folie zapewniają niższą nawet o 5oC temperaturę we wnętrzach w miejscach o bezpośrednim nasłonecznieniu. W ten sposób mogą zredukować nagrzewanie wnętrz przez szyby nawet o 80%. Ta funkcja naszych produktów sprawia, że znacznie mniej eksploatowane są systemy klimatyzacji i wentylacji, co przekłada się na oszczędności nawet do 205kWh na 1m2 powierzchni okiennej i zapewnia zwrot ze zrealizowanej inwestycji już po 3 latach użytkowania. 

Odpowiednie doświetlenie pomieszczeń

Folie przeciwsłoneczne 3M™ odbijają promieniowanie słoneczne jednocześnie zapewniając oczekiwane przez klientów doświetlenie pomieszczeń. Różnorodna budowa produktów sprawia, że mogą Państwo wybierać od folii przezroczystych, które nie ograniczają przepuszczania światła, po te lekko przyciemniane lub gwarantujące poczucie intymności i chroniące przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. 

Folie zmniejszają lub eliminują efekt oślepienia i refleksy. To docenią szczególnie osoby pracujące przy komputerach.

Wyższy komfort użytkowania

Odpowiedni komfort termiczny, dostosowane do oczekiwań doświetlenie pomieszczeń oraz brak refleksów i efektu oślepienia sprawiają, że folie gwarantują wyższy komfort użytkowania przestrzeni chronionych foliami przeciwsłonecznymi. 

Ochrona wyposażenia

Folie przeciwsłoneczne 3M™ gwarantują niezwykle niskie przepuszczanie promieniowania ultrafioletowego odbijając do 99% promieni UV. Efektem tej funkcji jest ochrona wyposażenia wnętrza – mebli, dekoracji, elementów wykończenia przed szkodliwym wpływem promieniowania UVA i UVB, które powodują blaknięcie kolorów. 

Zastosowanie folii przeciwsłonecznych 3M™

Folie przeciwsłoneczne 3M™ to produkty, które warto stosować w obiektach narażonych na duże nasłonecznienie. Doskonale sprawdzą się w przeszklonych biurowcach i innych obiektach o charakterze publicznym. Jednocześnie, dzięki funkcji blokowania promieniowania ultrafioletowego są poszukiwanym rozwiązaniem do muzeów, gdzie duże znaczenie ma ochrona zebranych eksponatów przed uszkodzeniem. 

Różnorodność modeli folii słonecznych ułatwia wybór dostosowany do potrzeb użytkowników

W naszej ofercie folii przeciwsłonecznych znajdą Państwo modele o różnych funkcjonalnościach.

Proponujemy folie przeciwsłoneczne z serii:

Dostępne są w szerokiej ofercie grubości folii oraz szerokości rolek dostosowanych do różnych wymiarów szyb. 

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.