Folia 3M Dichroic

Folia 3M™ CRYSTAL/DICHROIC

to wysokiej jakości produkty, które dodadzą kolorytu każdemu obiektowi. Przeznaczone są do aplikacji na powierzchniach szklanych. Ich wyjątkową cechą charakterystyczną jest opalizująca barwa, która w przypadku folii typu CHILL przybiera barwy zimne, a w przypadku BLAZE – ciepłe. Tworzą unikalną grę kolorów w zależności od kąta spojrzenia. Produkty tej serii są wielowarstwowe i lustrzane. Zapewniają przejrzystość optyczną. Stosuje się je wewnątrz pomieszczeń. Produkt jest odporny na zarysowania. Dostępny jest w rolkach o szerokości 1,22m i długości 3 i 30m.

Folia 3M™ Dichroic DEPA CHILL

opalizująca, wielowarstwowa, lustrzana folia dekoracyjna przeznaczona do wykańczania powierzchni szklanych. Tworzy unikalne kompozycje zmieniających się kolorów w odcieniach zimnych. Folia, w zależności od kąta patrzenia użytkownika, opalizuje w barwach niebieskiego/magenta/ żółtego w kierunku złota/zieleni/wszelkiego typu barw niebieskiego. Folia jest odporna na zarysowania. Dostępna jest w rolkach o szerokości 1,22m i długości 3 i 30m.

Folia 3M™ Dichroic DEPA BLAZE

to folia pozwalająca na uzyskanie unikalnych efektów kolorystycznych poprzez zmianę koloru wynikającą z kąta patrzenia. Folia jest niemetalizowana, lustrzana, jednocześnie optycznie przejrzysta. Może być stosowana wewnątrz pomieszczeń, także na wewnętrznej stronie szyb okiennych. Produktu z serii BLAZE charakteryzują się opalizowaniem w ciepłych barwach takich jak cyan/blue/magenta po przejścia w stronę kolorów typu czerwień/złoto. Folia jest odporna na zadrapanie. Dostępna jest w rolkach o szerokości 1,22m i długości 3m i 30m.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.