Folie matowe Fasara

  • Folie matowe 3M™ FASARA to produkty przeznaczone do dekoracji wszystkich powierzchni szklanych. W asortymencie znajdują się folie przeznaczone do wykończenia szyb znajdujących się wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń. Wszystkie produkty marki 3M™ FASARA™ to trwałe, najwyższej jakości folie wykonane z poliestru o wykończeniu matowym, fabrycznie zadrukowanych wzorem. Cechują się one wyjątkową dbałością o szczegóły, perfekcyjnym wykonaniem, długą trwałością oraz niezwykle bogatym wzornictwem. Ich zaletą jest także ochrona wnętrz przed promieniowaniem ultrafioletowym, które wpływa na blaknięcie kolorów. Zwiększają również bezpieczeństwo użytkowania utrzymując odłamki szkła w przypadku rozbicia tafli szklanej. W naszej ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt popularnych wzorów, doskonale odnajdujących się w przestrzeniach nowoczesnych, klasycznych czy rustykalnych. Wszystkie folie sprzedawane są w rolkach o długości 30m i bogatej gamie szerokości od 1,016m, 1,25m, 1,27m i 1,524m.

  • Folie matowe 3M™ FASARA™ Border-Horizontal – to wykonana z poliestru folia imitująca szkło dekoracyjne. Prezentowane w serii Border-Horizontal folie charakteryzują się matowym wykończeniem w poziome, regularne pasy lub figury geometryczne. Produkt zapewnia dyskretną prywatność, a matowe wykończenie zabezpiecza przed spojrzeniami z zewnątrz gwarantując jednocześnie przenikanie światła. Naklejona na szkle prezentuje się bardzo dekoracyjnie. W asortymencie znajdą Państwo folie Lattice-g, Lattice, Slat, Slat-g, Paracell, Leise, Pixela. Wszystkie dostępne w rolkach o szerokości 1,27m i długości 30m.

  • 3M™ FASARA™ Fabric/Japan Paper – folia poliestrowa przeznaczona do wykańczania powierzchni szklanych. Struktura wzorów nawiązuje do japońskiego designu. Charakteryzuje się matowym wykończeniem ograniczającym widoczność, ale jednocześnie zapewniającym przenikanie światła. Produkty tej serii stosuje się na płaskich powierzchniach. Do zastosowania we wnętrzach. W ramach serii znajdą Państwo bogactwo wzorów – w tym: Sagano 2, Linen, Altair, Vega, Rikyu. Dostępne w rolkach o szerokości 1,27m lub 1,524m  i długości 30m.

  • Folie matowe 3M™ FASARA™ Frost/Mat – folia poliestrowa przeznaczona do dekoracji powierzchni szklanych. Wśród asortymentu znajdują się produkty przeznaczone do zastosowań we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Ta seria oferuje folie przezroczyste i nieprzezroczyste o różnym stopniu przenikania światła i przejrzystości. W ramach serii znajdą Państwo 18 różnorodnych wzorów. Folie 3M™ FASARA™ Frost/Mat dostępne są w rolkach o szerokości 1,016m, 1,25m, 1,27m i 1,524m oraz długości 30m.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami
  • Folie matowe 3M™ FASARA™ Gradiation – folia poliestrowa służąca do dekorowania powierzchni szklanych. Może być stosowana we wnętrzach. Charakterystycznym elementem dekoracyjnym tej serii jest gradacja nasycenia części matowej od nieprzejrzystej bieli po pełną transparentność szkła. Doskonale sprawdza się w miejscach wymagających podkreślenia prywatności. Może być stosowana na szklanych, płaskich powierzchniach. W tej serii polecamy 8 wzorów. Prezentowane folie dostępne są w rolkach o szerokości 1,27m i długości 30m.

  • Folie matowe 3M™ FASARA™ Prism/Dot – folia dekoracyjna przeznaczona do stosowania we wnętrzach. Może być stosowana na szkle w celu uzyskania ciekawego motywu zdobniczego. Wykonana jest z poliestru. Charakterystyczną cechą tej serii produktów jest wykorzystanie pryzmatów i kropek w celu ograniczenia transparentności tafli szklanej. Elementy dekoracyjne w różnych modelach folii wykonane są w kolorach białym, srebrnym i czarnym. Folie 3M™ FASARA™ Prism/Dot są przeświecające i poza zapewnieniem prywatności gwarantują dostęp światła dziennego. W asortymencie jest 9 modeli charakteryzujących się odmiennym wzornictwem. Dostępne są w rolkach o szerokości 1,27m i długości 30m.

  • Folie matowe 3M™ FASARA™ Silver – poliestrowa folia dekoracyjna przeznaczona do wykańczania powierzchni szklanych. Może być stosowana wewnątrz pomieszczeń. Charakteryzuje się srebrnym wykończeniem. Jest nieprzejrzysta. Może być stosowana na powierzchniach płaskich. Znajdzie zastosowanie w wykończeniu szklanych drzwi, mebli czy zabudowy. Sprawdzi się zarówno w obiektach o charakterze publicznym – typu biura, hotele oraz w domach prywatnych. Dostępna w rolce o szerokości 1,27m i długości 30m.

  • Folie matowe 3M™ FASARA™ Stripe/Line – folia poliestrowa do dekoracyjnego wykańczania powierzchni szklanych. W prezentowanej serii znajdują się folie charakteryzujące się szeroką gamą kombinacji pasków poziomych i pionowych o różnej intensywności w kolorach białym, czarnym i szarym. Prezentowane dekoracje graficzne dają wrażenie przejrzystości. Znajdzie zastosowanie w kreowaniu ciekawych aranżacji przegród, balustrad szklanych czy balkonów. W asortymencie znajduje się 9 ciekawych wzorów. Dostępne w rolkach o szerokości 1,27m i długości 30m.

  • Folie matowe 3M™ FASARA™ Transparent – folia wykonana z poliestru, przeznaczona do wykańczania płaskich powierzchni szklanych. Przezroczysta. Stanowi doskonałe uzupełnienie dla pozostałych, dekoracyjnych folii 3M™ FASARA™. Dostępna jest w rolkach o szerokości 1,27m i długości 30m.

Galeria folii matowych